R454B Freonas – Geriausia Kaina

Freonas R454B Kaina, Kiekis, Užsakymai

R454B yra hidrofluorolefino (HFO) šaltnešis, sukurtas kaip pakaitalas hidrofluorangliavandenilių (HFC) šaldymo agentams, kurie pasižymi dideliu globalinio atšilimo potencialu (angl. Global warming potential arba GWP).

Globalinio atšilimo potencialas yra matavimo vienetas, kuris parodo kiek šilumos šiltnamio efektą sukeliančios dujos sulaiko atmosferoje per tam tikrą laikotarpį. Didelį GWP turintys freonai yra ypač žalingi, tad jie yra palaipsniui išimami iš rinkos siekiant sumažinti poveikį aplinkai.

Freono R454B globalinio atšilimo potencialas yra 466. Jis yra kelis kartus mažesnis nei tokių freonų kaip R404A. Reaguojant į freonų daromą žalą aplinkai, į rinką bus stumiami mažiau taršūs šaldymo agentai. Todėl mažą globalinio atšilimo potencialą turintis freonas yra net tik saugesnis aplinkai, bet ir labiau ilgalaikis pasirinkimas.

Freonas R454B gali būti naudojamas:

  • gyvenamųjų patalpų oro kondicionavimui. Dėl mažesnio GWP, freonas R454B yra ekologiškesnis pasirinkimas.
  • komercinių patalpų oro kondicionavimui.
  • šilumos siurbliuose. Tinka naudoti šilumos siurbliuose tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse patalpose.
  • transporto priemonių šaldymo sistemose. Freonas R454B gali būti naudojamas sunkvežimių ir kitų transporto priemonių šaldymo sistemose norint išlaikyti žemą temperatūrą.
  • vidutinės temperatūros šaldymo sistemose (prekybos centruose, maisto sandėliuose, maisto perdirbimo įmonėse).

Šaldymo agentai, geriau žinomi kaip freonai, yra pagrindiniai komponentai kompresorinėse šaldymo sistemose. Šių šaldymo agentų žymėjimas visada prasideda raide R (nuo angliško žodžio „Refrigeration“), o tolesni skaičiai atspindi molekulės cheminę sudėtį ir sandarą. Freonai keičia savo agregatinę būseną iš skystos į dujinę ir atvirkščiai, ir traukia karštį ir drėgmę. Reguliuojant slėgį, oras yra vėsinamas iki žemų temperatūrų.

Renkantis freoną ypač svarbu atkreipti dėmesį į įrenginio specifikacijas. Freonų yra įvairių tipų ir jie yra pritaikyti specifiniams įrenginiams. Freonai taip pat negali būtų maišomi.

Freono R454B pliusai ir minusai

Freonas R454B yra ekologiškesnis pasirinkimas, nes jo globalinio atšilimo potencialas yra kelis kartus mažesnis nei kitų šaldymo agentų. Tai yra didelis pliusas, nes R454B net tik, kad yra mažiau kenksmingais aplinkai, bet ir bus prieinamas ir naudojamas ilgesnį laiką, kadangi atitinka visus aplinkosaugos reikalavimus. Freonas R454B taip pat neardo ozono sluoksnio ir turi ozoną ardantį potencialą (angl. Ozone depletion potential arba ODP) lygų nuliui.

Freonas R454B pasižymi geromis termodinaminėmis savybėmis, o tai reiškia efektyvesnį energijos naudojimą šaldymo ir oro kondicionavimo sistemose.

Vienas didžiausių R454B pliusų yra jo suderinamumas su esamomis sistemomis, kuriose buvo naudojami R404A ir R507 šaldymo agentai. Tam tikrose sistemose nereikia didelių modifikacijų ar įrangos pakeitimų. Tai labai palengvina perėjimą nuo žalingų freonų į tokius freonus kaip R454B.

R454B yra silpnai degus, todėl rekomenduojama laikytis saugumo reikalavimų net ir normaliomis sąlygomis.

Nors freonas R454B yra geras pakaitalas esamoms sistemoms, kai kuriais atvejais gali prireikti modifikuoti sistemas norint užtikrinti optimalų veikimą ir saugumą.

R454B pliusai ir minusai trumpai

Pliusai:

  • Mažas globalinio atšilimo potencialas, ypač lyginant su R404A;
  • Neardo ozono sluoksnio ir turi ozoną ardantį potencialą lygų nuliui;
  • Efektyvesnis energijos naudojimas;
  • Suderinamas su esamomis sistemomis be didelių pakeitimų daugeliu atvejų.

Minusai:

  • Silpnai degus, tad gali reikėti papildomų saugos priemonių.

Freonas R454B kaina ir kur įsigyti

Įsigykite freonas R404A ypač gera kaina. Kontaktai:

Įsigykite R1234yf freono už ypač gerą kainą. Susisiekite su mumis!

Kaina