R448A Freonas – Geriausia Kaina

Freonas R448A Kaina, Kiekis, Užsakymai

Freonas R448A – tai naujos kartos šaldymo agentas, sukurtas kaip pakaitalas freonui R404A ir kitiems aukštą globalinio atšilimo koeficientą (angl. Global warming potential arba GWP) turintiems šaldymo agentams.

Reaguojant į didelį globalinio atšilimo potencialą turinčių freonų neigiamą poveikį aplinkai, įvairiais tarptautiniais susitarimais norima palaipsniui atsisakyti tokių freonų kaip R404A. Dėl šių problemų pramonės sektorius aktyviai renkasi žemesnį GWP turinčias alternatyvas, tokias kaip freonas R448A.

Freonas R448A yra skirtas naudoti atnaujintuose prekybos centrų šaldymo įrenginiuose, taip pat ir naujose sistemose vietoje senesniojo, labiau aplinkai žalingo freono R-404A. Freonas R448A yra trijų HFO komponentų mišinys: 2,3,3,3-tetrafluorpropeno (HFO-1234yf), 2,3,3,3-tetrafluorpropano (HFO-1234ze) ir 1,1,1,2-tetrafluoretano ( HFC-134a).

Freonas R448A yra dažniausiai naudojamas komercinio ir pramoninio šaldymo įrenginiuose, vidutinės ir žemos temperatūros šaldymo sistemose. Šis šaldymo agentas buvo sukurtas pakeisti freoną R404A norint sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Dėl savo aukšto globalinio atšilimo potencialo ir žalos aplinkai freonas R404A yra keičiamas į ženkliai mažiau kenksmingus freonus, tokius kaip R448A.

Šaldymo agentai, geriau žinomi kaip freonai, yra pagrindiniai komponentai kompresorinėse šaldymo sistemose. Šių šaldymo agentų žymėjimas visada prasideda raide R (nuo angliško žodžio „Refrigeration“), o tolesni skaičiai atspindi molekulės cheminę sudėtį ir sandarą. Freonai keičia savo agregatinę būseną iš skystos į dujinę ir atvirkščiai, ir traukia karštį ir drėgmę. Reguliuojant slėgį, oras yra vėsinamas iki žemų temperatūrų.

Renkantis freoną ypač svarbu atkreipti dėmesį į įrenginio specifikacijas. Freonų yra įvairių tipų ir jie yra pritaikyti specifiniams įrenginiams. Freonai taip pat negali būtų maišomi.

Freono R448A pliusai ir minusai

Freonas R448A pasižymi mažu globalinio atšilimo potencialu ir aukštu energetiniu efektyvumu. Freono R448A globalinio atšilimo potencialas yra 1273, ženkliai žemesnis palyginus su kitais freonais. Tai reiškia, kad R448A yra mažiau taršus aplinkai. Jis taip pat turi ozoną ardantį potencialą (angl. Ozone depletion potential arba ODP) lygų nuliui, tad neprisideda prie ozono sluoksnio ardymo.

R448A yra sukurtas taip, kad atitiktų pasaulinius ir regioninius reglamentus, kuriais siekiama palaipsniui atsisakyti didelį globalinį koeficientą turinčių šaldymo agentų, taip mažinant šaldymo ir oro kondicionavimo sistemų poveikį aplinkai. Dėl to tikimasi, kad freonas R448A išliks prieinamas ir naudojamas ilgą laiką.

Be to, kad freonas R448A yra mažiau kenksmingas aplinkai, jis taip pat yra energetiškai taupus. Tad vėsinimo ir oro kondicionavimo sistemose sunaudos mažiau energijos. Freonas R448A taip pat pasižymi cheminiu stabilumu, kas sumažina degradacijos ir galimų sistemos problemų tikimybę.

Vienas didžiausių freono R448A pliusų yra jo suderinamumas su esame įranga. Tai labai palengvina perėjimą nuo gamtai žalingų freonų į R448A, nes nereikia didelių pakeitimų. Savo veikimu, R448A yra labai panašus į aukšta GWP turinį R404A, todėl gali būti naudojamas kaip tiesioginis pakaitalas.

Verta paminėti, kad freonas R448A yra silpnai degus. R448A yra klasifikuojamas kaip mažai degus, bet dėl šios savybės gali prireikti papildomų atsargumo priemonių. Pradinės R448A išlaidos taip pat gali būti didesnės palyginus su kitai šaldymo agentais.

Freono R448A pliusai ir minusai trumpai

Pliusai

  • neardo ozono sluoksnio;
  • turi mažesnį globalinio atšilimo potencialą;
  • energetiškai taupesnis palyginus su kitais šaldymo agentais;
  • chemiškai stabilus.

Minusai

  • silpnai degus;
  • didesnės pradinės išlaidos palyginus su kitais šaldymo agentais.

Freonas R448A kaina ir kur įsigyti

Kaina

Įsigykite freonas R404A ypač gera kaina. Kontaktai:

Įsigykite R1234yf freono už ypač gerą kainą. Susisiekite su mumis!