R449A Freonas

R449A Freonas – Geriausia Kaina

Freonas R449A yra hidrofluorolefino (HFO) šaltnešis, dažnai naudojamas kaip pakaitalas hidrofluorangliavandenilio (HFC) šaldymo agentams. Jis buvo kurtas kaip pakaitalas aukštą globalinio atšilimo potencialą (angl. Global warming potential arba GWP) turintiems freonams.

Tokie šaldymo agentai kaip R404A turi aukštą globalinio atšilimo potencialą, o tai reiškia, kad jie daro didelę žalą aplinkai. Siekiant sumažinti freonų daromą neigiamą poveikį aplinkai, R404A ir kiti kenksmingi šaldymo agentai yra keičiami į mažesnį GWP turinčius freonus. R449A ir buvo sukurtas tam, kad padėtų spręsti aplinkosaugos problemas ir sumažinti šaldymo agentų poveikį gamtai. Dėl savo mažesnio GWP, R449A yra ilgalaikis sprendimas.

R449A gali būti naudojamas:

 • komercinio šaldymo sistemose. Dažnai naudojamas prekybos centrų ir maisto prekių parduotuvių vitrinose, šaldytuvuose ir šaldikliuose.
 • šaldymo patalpose. Tinka naudoti šaldymo sandėliuose ir kitose patalpose, kuriose svarbu išlaikyti žemą temperatūrą.
 • oro kondicionavimo sistemose gyvenamosiose ir komercinėse patalpose;
 • šaldomose transporto sistemose. Gali būti naudojamas sunkvežimių ir konteinerių šaldymo sistemose kai reikia išlaikyti žemas temperatūras.
 • šilumos siurbliuose, tiek gyvenamosiose, tiek komercinėse sistemose;
 • ledo mašinų šaldymo sistemose.

Šaldymo agentai, geriau žinomi kaip freonai, yra pagrindiniai komponentai kompresorinėse šaldymo sistemose. Šių šaldymo agentų žymėjimas visada prasideda raide R (nuo angliško žodžio „Refrigeration“), o tolesni skaičiai atspindi molekulės cheminę sudėtį ir sandarą. Freonai keičia savo agregatinę būseną iš skystos į dujinę ir atvirkščiai, ir traukia karštį ir drėgmę. Reguliuojant slėgį, oras yra vėsinamas iki žemų temperatūrų.

Renkantis freoną ypač svarbu atkreipti dėmesį į įrenginio specifikacijas. Freonų yra įvairių tipų ir jie yra pritaikyti specifiniams įrenginiams. Freonai taip pat negali būtų maišomi.

Freono R449A pliusai ir minusai

Lyginant su R404A, freonas R449A turi mažesnį globalinio atšilimo potencialą. Globalinio atšilimo potencialas yra matavimo vienetas, kuris parodo kiek šilumos šiltnamio efektą sukeliančios dujos sulaiko atmosferoje per tam tikrą laikotarpį. Tai, kad freonas R449A turi žemesnį GWP reiškia, kad jis ne tik mažiau kenksmingas aplinkai, bet ir dera su tarptautiniais reglamentais. Freonas R449A taip pat turi ozoną ardantį potencialą (angl. Ozone depletion potential arba ODP) lygų nuliui, kas reiškia, kad jis neprisideda prie ozono sluoksnio ardymo.

Freonas R449A gali būti pritaikytas itin plačiai, o tai yra didelis pliusas. Be didesnių pakeitimų, R449A gali būti naudojamas įvairiose šaldymo sistemose, kuriose anksčiau buvo naudojama R404A arba R507A freonai.

Vienas svarbiausių dalykų, kurį reikia paminėti yra tai, kad freonas R449A atitinka visus reglamentus, kuriais norima palaipsniui atsisakyti didelį GWP turinčių freonų.

Nors pradinė R449A kaina yra šiek tiek didesnė nei kitų šaldymo agentų, didesnes išlaidas kompensuos R449A energetinis taupumas.

Freonas R449A yra klasifikuojamas kaip nedegus normaliomis sąlygomis, bet rekomenduojama laikytis visų saugumo reikalavimų.

Nors R449A ir buvo kurtas kaip pakaitalas tokiems freonams kaip R404A, norint pritaikyti jį naudojimui gali prireikti modifikuoti kai kurias sistemas.

Freono R449A pliusai ir minusai trumpai

Pliusai:

 • turi mažesnį globalinio atšilimo potencialą nei freonas R404A;
 • bus ilgiau prieinamas, nes daro mažesnę žalą aplinkai;
 • turi ozoną ardantį potencialą lygų nuliui;
 • gali būti pritaikomas itin plačiai;
 • atitinka visus reglamentus.

Minusai:

 • pradinė kaina šiek tiek didesnė nei kitų šaldymo agentų.

Freonas R449A kaina ir kur įsigyti

Įsigykite freonas R404A ypač gera kaina. Kontaktai:

Įsigykite R1234yf freono už ypač gerą kainą. Susisiekite su mumis!

Kaina