R407F Freonas

Freonas R407F Kaina, Kiekis, Užsakymai

Freonas R407F yra difluormetano (R32), pentafluoretano (R125) ir 1,1,1,2-tetrafluoretano (R134a), mišinys. Šis freonas yra pritaikytas naudoti kaip pakaitinis šaldymo agentas sistemose, kuriose buvo naudojami HCFC šaldymo agentai, tokie kaip R22.

Freonai, dar kitaip vadinami šaldymo agentais, yra pagrindiniai kompresorinių šaldymo sistemų komponentai. Jiems keičiant savo agregatinę būseną iš skystos į dujinę ir atvirkščiai į save traukia karštį ir drėgmę. Freonų žymėjimas visada prasideda raide R (nuo angliško žodžio „Refrigeration“), o sekantys skaičiai žymi cheminę sudėtį ir sandarą. Reguliuojant slėgį, oras yra vėsinamas iki žemų temperatūrų.

Šaldymo agentų yra įvairių tipų ir jie pritaikyti specifiniams įrenginiams, tad renkantis freoną būtina atkreipti dėmesį į įrenginio specifikacijas. Freonai taip pat negali būti maišomi.

Kai kurie šaldymo agentai pasižymi itin kenksmingu poveikiu gamtai. Jie turi aukštus globalinio atšilimo potencialus (angl. Global warming potential arba GWP), o tai reiškia, kad jie yra itin taršūs. Globalinio atšilimo potencialas, tai matavimo vienetas parodantis kiek šilumos šiltnamio efektą sukeliančios dujos sulaiko atmosferoje per tam tikrą laikotarpį. Norint sumažinti šaldymo agentų daromą žalą aplinkai, kenksmingi freonai yra palaipsniui keičiami į mažiau žalingus. Todėl R22 ir kiti kenksmingi freonai yra keičiami į R407F.

R407F yra puikus pakaitalas tokiems freonams kaip R22, nes gali būti naudojamas ir senuose įrenginiuose.

Freonas R407F gali būti naudojamas:

 • oro kondicionavimo sistemose (gyvenamosiose ir komercinėse sistemose, naujose ir senose sistemose, kuriose buvo naudojamas R22 freonas);
 • komercinėse šaldymo sistemose (aušintuvuose, vitrinose, ir kituose šaldymo įrenginiuose);
 • pramoniniam šaldymui;
 • prekybos centrų šaldymui (šaldymo sistemose skirtose laikyti greitai gendančias prekes);
 • transporto priemonių šaldymo įrenginiams;
 • aušintuvuose;
 • šaldymo patalpose (sandėliuose ir paskirstymo centruose);
 • ledo mašinose.

Freono R407F pliusai ir minusai

Freonas R407F turi ozono ardymo potencialą (angl. ozone depletion potential) lygų nuliui, o tai reiškia, kad jis neprisideda prie ozono sluoksnio ardymo. Freonas R407F taip pat turi mažesnį globalinio atšilimo potencialą palyginus su kitais freonais. Jo GWP yra 1825, ir nors tai visgi yra pakankamai aukštas rodiklis, R407F daroma žala aplinkai yra mažesnė.

Vienas didžiausių R407F pliusų yra tai, kad jis gali pakeisti freoną R22 nedarant jokių reikšmingų įrangos pakeitimų. R407F veikimo charakteristikos yra labai panašios į R22, todėl tai yra geras pakaitalas šiam aplinkai kenksmingam freonui. Tai labai palengvina parėjimą, nes nereikia didelių pakeitimų.

Freonas R407F yra energetiškai efektyvus ir gali padėti sumažinti energijos sąnaudas. Jis taip pat užtikrina stabilų sistemų veikimą įvairiomis sąlygomis.

Normaliomis sąlygomis, R407F yra klasifikuojamas kaip nedegus, o tai sumažina gaisro pavojų.

Nors R407F ir turi mažesnį globalinio atšilimo potencialą nei R22 ir kiti freonai, 1825 yra pakankamai aukštas rodiklis. R407F yra šiltnamio efektą sukeliančios dujos, o tai reiškia, kad prisideda prie klimato kaitos. Reglamentai reguliuojantys freonų naudojimą nuolatos keičiasi, ieškoma sprendimų, kurie darytų mažesnę žalą aplinkai. Tai reiškia, kad pasikeitus reglamentams, freono R407F ir prieinamumas ir naudojimas gali keistis.

Freono R407F pliusai ir minusai trumpai

Pliusai:

 • Žemesnis globalinio atšilimo potencialas nei kitų freonų;
 • Ozono ardymo potencialas lygus nuliui;
 • Pereinant nuo R22 ir kitų HCFC freonų nereikia reikšmingų įrangos pakeitimų;
 • Energetiškai efektyvus;
 • Užtikrina stabilų sistemų veikimą įvairiomis sąlygomis;
 • Nedegus.

Minusai:

 • Pasikeitus reglamentams, gali būti keičiamas į mažiau kenksmingus šaldymo agentus.

Freonas R407F kaina ir kur įsigyti

Įsigykite freonas R404A ypač gera kaina. Kontaktai:

Įsigykite R1234yf freono už ypač gerą kainą. Susisiekite su mumis!

Kaina