Freonas R407F Kaina, Užsakymai

Freonas R407F Kaina, Kiekis, Užsakymai

R407F Freonas  yra zeotropinis difluormetano (R-32), pentafluoretano (R-125) ir 1,1,1,2-tetrafluoretano (R-134a) mišinys. Šis šaldymo agentas yra R22 pakaitalas, todėl pasižymi itin panašiomis savybėmis.

Freonai, dar kitaip žinomi kaip šaldymo agentai arba šaltnešiai, yra pagrindiniai kompresorinių šaldymo sistemų komponentai. Freonai atlieka savo funkciją keisdami būseną iš skystos į dujinę ir atvirkščiai. Kai vyksta būsenos pasikeitimas, freonas traukia karštį ir drėgmę, ir esant tinkamam slėgiui vėsina orą iki žemų temperatūrų. Kadangi freonai turi skirtingą efektyvumą ir yra skirti skirtingų įrenginių naudojimui, tinkamą freoną reikia rinktis atsižvelgiant į įrenginio specifikacijas. Freonai taip pat turi skirtingą poveikį aplinkai, vieni yra labiau žalingi nei kiti. Todėl svarbu atsižvelgti ir į gamtai daromą žalą. Freonų žymėjimas R raide yra kilęs nuo angliško žodžio „Refrigeration“. Toliau eina skaičiai pagal molekulės cheminę sudėtį ir sandarą.

R407F cheminė formulė yra CH2F2 (R32 (23%)) + CF3CHF2 (R125 (25%)) + CF3CH2F (R134a (52%)). Freonas R407F dažniausiai naudojamas pramoniniuose šaldymo įrenginiuose, gyvenamųjų patalpų ir lengvose oro kondicionavimo sistemose, ir pramonės/komercijos sričių oro kondicionavimo aušintuvuose. Tai yra nedegios, bespalvės ir bekvapės dujos.
Dėl savo labai panašių techninių specifikacijų, R407F yra geras pakaitalas R22 šaldymo agentui. Bet vienas didžiulis skirtumas tarp R407F ir R22 yra tai, kad R407F yra ženkliai mažiau kenksmingas aplinkai. Kai 1987 metais buvo pasirašytas Monrealio protokolas, valstybės įsipareigojo kovoti su medžiagomis, kurios prisideda prie Žemės ozo sluoksnio ardymo globaliniu mastu. Išsivysčiusios valstybės uždraudė R22 naudojimą dėl jo daromos didelės žalos ozono sluoksniui. Iki 2030-ųjų metų, besivystančios šalys taip pat turėtų nustoti naudoti R22.

Daug metų R22 buvo įprastas pasirinkimas šaldymo sistemoms. Netrukus po to, kai buvo pastebėtas R22 poveikis gamtai, buvo pradėta kurti freonus, kurie galėtų jį pakeisti.
Freonas R407F buvo kuriamas kaip pakaitalas R22, todėl jo techninės charakteristikos labai panašios. Tačiau nors R407F ir neardo ozono sluoksnio, jo globalinio atšilimo potencialas (angl. global warming potential arba GWP) yra didelis. Su laiku atsiranda freonai su nedideliais globalinio atšilimo potencialais, todėl tokie freonai kaip R407F bus pamažu keičiami mažiau kenksmingais. Jungtinėse Amerikos Valstijose iki 2024 metų bus nutrauktas R407F naudojimas naujuose aušintuvuose.

Freonas R407F pliusai ir minusai

Vienas didžiausių freono R407F pliusų yra tai, kad jis neprisideda prie ozono sluoksnio ardymo. Jo ozono ardymo potencialas (angl. ozone depletion potential) lygų nuliui. Tačiau, kaip jau ir minėta, R407F šaldymo agento globalinio atšilimo potencialas yra 1,774. Šis rodiklis yra gana aukštas, ypač lyginat su panašiais freonais. Globalinio atšilimo potencialas yra skaičiuojamas lyginant freoną su anglies dioksido poveikiu aplinkai. Angles dioksido GWP yra 1, tad freonas R407F daro 1,774 kartų daugiau žalos aplinkai nei anglies dioksidas. Todėl tai nėra idealus pasirinkimas.

Dar vienas R407F pliusų yra tai, kad dėl savo labai panašių savybių į R22, jis gali būti naudojamas ir senuose R22 įrenginiuose be jokių didelių pakeitimų. Šie techniniai panašumai tarp R407F ir R22 yra tyčiniai, norint pagaminti mažiau kenksmingą R22 pakaitalą.

Freono R407F pliusai ir minusai trumpai

Pliusai

  • Nedaro žalos ozono sluoksniui;
  • Gali būti naudojamas senuose R22 įrenginiuose dėl savo techninių panašumų į R22;
  • Freono R407F kaina nėra didelė.

Minusai

  • Didelis globalinio atšilimo potencialas (1,774);
  • Didelį globalinio atšilimo potencialą turintys freonai bus ateityje uždrausti.

Freonas R407F kaina

Įsigykite Freono R407F ypač gera kaina. Kontaktai:

Įsigykite R407F freono už ypač gerą kainą. Susisiekite su mumis!