Freonas R404A – Geriausia Kaina

R404A Freonas

Freonas R404A yra hidrofluorangliavandenilių (HFC) šaltnešis, pagrinde naudojamas komercinėse ir pramoninėse šaldymo sistemose.

Augant susirūpinimui dėl freonų daromos žalos aplinkai, tarptautiniais susitarimais norima palaipsniui iš naudojimo išimti aplinkai kenksmingus šaldymo agentus. Freonai turintys aukštus ozono ardymo (angl. Ozone depletion potential arba ODP) ir globalinio atšilimo (angl. Global warming potential arba GWP) potencialus yra keičiami į tokius freonus kaip R404A.
Tačiau R404A nors ir yra mažiau kenksmingas aplinkai, jis visgi turi aukštą globalinio atšilimo potencialą. Tai reiškia, kad pasikeitus reglamentams, gali būti vėl keičiamas kitu šaldymo agentu.

Freonas R404A gali būti naudojamas:

 • komercinio šaldymo įrenginiuose. Dažnai naudojamas prekybos centruose ir maisto prekių parduotuvėse (vitrinose, šaldikliuose, aušintuvuose ir t.t.).
 • pramoninio šaldymo sistemose. Gali būti naudojamas didelio masto pramoninėse šaldymo sistemose (šaldymo patalpose, maisto perdirbimo įmonėse, sandėliuose).
 • šaldymo ir sandėliavimo patalpose. Gali būti naudojamas patalpose, kuriose laikomos šaldytos prekės (šaldymo sandėliuose).
 • ledo mašinose.
 • transporto šaldymo sistemose. Dažnai naudojamas sunkvežimių ir konteinerių šaldymo sistemose, kai svarbu išlaikyti žemą temperatūrą.

Šaldymo agentai, dar kitaip žinomi kaip freonai, yra pagrindinis kompresorinių šaldymo sistemų komponentas. Jiems keičiant savo agregatinę būseną iš skystos į dujinę ir atvirkščiai, jie traukia į save karštį ir drėgmę. Kai reguliuojamas slėgis, oras gali būti vėsinamas iki žemų temperatūrų.

Freonai visada žymimi R raide, nuo angliško žodžio „refrigeration“. Toliau einantys skaičiai atspindi cheminę sudėtį ir sandarą. Freonų yra įvairių tipų ir jie visi yra pritaikyti specifiniams įrenginiams. Jie taip pat negali būti maišomi.

Freono R404A pliusai ir minusai

Freonas R404A yra žinomas dėl savo gerų termodinaminių savybių, kurios užtikrina efektyvų aušinimą. Dėl to jis yra tinkamas naudoti tiek žemoje, tiek vidutinėje temperatūroje.

Vienas didžiausių R404A pliusų yra tai, kad jis yra labai plačiai naudojamas prekybos ir pramonės sektoriuose. Tai reiškia, kad didžioji dalis esamų sistemų yra skirtos naudoti R404A šaldymo agentą. Taip pat, didelė dalis su šaldymo įrenginiais dirbančių žmonių yra gerai susipažinę su R404A, o tai reiškia, kad aptarnavimo darbai vyks greičiau.

Freonas R404A yra pakankamai universalus pasirinkimas, nes gali būti suderinamas su didžiąja dalimi šaldymo įrangų ir sistemų. Jis taip pat yra nedegus, o tai padidina saugumą.

Nors freonas R404A ir yra labai efektyvus, jis turi ir nemažai minusų. Vienas didžiausių R404A minusų yra jo neigiamas poveikis aplinkai. Nors jis ir neardo ozono sluoksnio, R404A turi labai didelį globalinio atšilimo potencialą, o tai reiškia, kad jis yra itin kenksmingas aplinkai. Globalinio atšilimo potencialas yra matavimo vienetas, kuris parodo kiek šilumos šiltnamio efektą sukeliančios dujos sulaiko atmosferoje per tam tikrą laikotarpį.

Dėl daromos žalos aplinkai, didelį globalinio atšilimo potencialą turintys freonai yra pamažu keičiami mažiau žalingais. Dėl to ateityje gali kilti sunkumų įsigyjant ir prižiūrint įrangą naudojančią R404A. Atėjus laikui, kai R404A bus sunkiau prieinamas, gali reikėti modifikuoti arba visiškai keisti įrangą norint ją pritaikyti kitiems šaldymo agentams.

Freono R404A pliusai ir minusai trumpai

Pliusai:

 • Užtikrina efektyvų aušinimą;
 • Įrodytas patikimumas;
 • Platus naudojimas ir lengvas pritaikymas;
 • Universalus pasirinkimas;
 • Nedegus;
 • Neardo ozono sluoksnio.

Minusai:

 • Turi aukštą globalinio atšilimo potencialą ir yra žalingas aplinkai;
 • Palaipsniui bus pakeistas į mažiau kenksmingus šaldymo agentus.

Freonas R404A kaina ir kur įsigyti

Įsigykite freonas R404A ypač gera kaina. Kontaktai:

Įsigykite R1234yf freono už ypač gerą kainą. Susisiekite su mumis!

Kaina