Freonas R407C – Geriausia Kaina

Freonas R407C Kaina, Kiekis, Užsakymai

Freonas R407C yra hidrofluorangliavandenilių mišinys naudojamas kaip šaldymo agentas (dar kitaip vadinamas šaltnešiu). Konkrečiau, tai zeotropinis difluormetano (R-32), pentafluoretano (R-125) ir 1,1,1,2-tetrafluoretano (R-134a) mišinys. Freonas R407C pasižymi labai panašiomis savybėmis kaip R22, nes R407C buvo kuriamas kaip mažiau žalinga R22 alternatyva.
Freonai yra pagrindiniai kompresorinių šaldymo sistemų komponentai. Freonai keičia savo būseną iš skystos į dujinę ir atvirkščiai. Keisdamas būseną, šaldymo agentas traukia karštį ir drėgmę, ir reguliuojant slėgį oras yra vėsinamas iki žemų temperatūrų. Freonų yra įvairių rūšių ir jie skirti skirtingiems įrenginiams. Jų efektyvumas, taip pat ir poveikis aplinkai dažnai skiriasi. Todėl labai svarbu įvertinti įrenginio charakteristikas norint išsirinkti tinkamą freoną. Freonai yra žymimi R raide, nuo angliško žodžio „Refrigeration“, ir skaičiais pagal molekulės cheminę sudėtį ir sandarą.

R407C yra nedegios, bespalvės, bekvapės dujos, kurių cheminė formulė yra R32 (23%) + R125 (25%) + R134a (52%). Freonas R407C įprastai naudojamas pramoniniuose šaldymo įrenginiuose, gyvenamųjų patalpų ir lengvose oro kondicionavimo sistemose, ir pramonės/komercijos sričių oro kondicionavimo aušintuvuose.

Freonas R407C yra geras pakaitalas R22 šaldymo agentui, nes jų techninės specifikacijos labai panašios. Tačiau, R407C yra kelis kartus mažiau kenksmingas gamtai nei R22, kurį išsivysčiusios valstybės uždraudė naudoti dėl didelės įtakos ozono sluoksnio irimui. 1987 metais pasirašytas Monrealio protokolas skatina kovoti su medžiagomis, kurios prisideda prie Žemės ozono sluoksnio ardymo pasauliniu mastu. Tuo metu, freonas R22 buvo įprastas pasirinkimas šaldymo sistemose. Pastebėjus itin stiprų R22 freono poveikį ozono sluoksniui, buvo pradėtos kurti alternatyvos. Besivystančios šalys taip pat įsipareigojo nutraukti R22 naudojimą iki 2030 metų.
R407C yra vienas iš geresnių R22 pakaitalų. Tačiau šis šaldymo agentas turi ir rimtų minusų. Vienas pagrindinių R407C minusų yra aukštas globalinio atšilimo potencialas. Atsirandant mažiau kenksmingom alternatyvom, šaldymo elementų su aukštais globalinio atšilimo potencialais naudojimas bus po mažu nutraukiamas. Pavyzdžiui, Jungtinės Amerikos Valstijos iki 2024 nusprendė nutraukti R407C naudojimą naujuose aušintuvuose.

Freonas R407C pliusai ir minusai

Viena svarbiausių freono R407C savybių yra tai, kad šios dujos neprisideda prie ozono sluoksnio ardymo ir turi ozoną ardantį potencialą (angl. ozone depletion potential) lygų nuliui. Tačiau, šio šaldymo agento globalinio atšilimo potencialas (angl. global warming potential arba GWP) yra 1,774, ir tai reiškia pakankamai didelę žalą aplinkai. Globalinio atšilimo potencialas yra skaičiuojamas su anglies dioksido poveikiu gamtai kaip atskaitos tašku. Anglies dioksido globalinio atšilimo potencialas yra 1, tad freonas R407C prisideda prie globalinio atšilimo 1,774 kartų daugiau nei anglies dioksidas. Todėl nors ir R407C šaldymo agentas neardo ozono sluoksnio, tai nėra idealus pasirinkimas jeigu gamtos saugojimas yra prioritetas.
Kadangi R407C freonas yra techniškai labai panašus į R22, jį galima naudoti ir senuose R22 įrenginiuose be didesnių šaldymo sistemos pakeitimų. R407C freono efektyvumas taip pat artimas R22. R407C buvo kuriamas kaip mažiau kenksmingas R22 pakaitalas, todėl šių dujų formulės komponentai parinkti būtent taip, kad būtų arčiausiai R22.

Freono R407C pliusai ir minusai trumpai

Pliusai

  • Neardo ozono sluoksnio;
  • Techniškai panašus į freoną R22, todėl gali būti naudojamas senuose R22 įrenginiuose;
  • Freonas R407C kaina nėra didelė.

Minusai

  • Aukštas globalinio atšilimo potencialas;
  • Ateityje naudojimas bus nutraukiamas dėl didelės žalos aplinkai.

Freonas R407C kaina

Įsigykite Freono R407C ypač gera kaina. Kontaktai:

Įsigykite R407C ypač gera kaina. Susisiekite su mumis!