Freonas R32 – Geriausia Kaina

Freonas R32 Kaina, Kiekis, Užsakymai:

Įvairūs šaldymo agentai, tokie kaip Freonas R32, yra pagrindiniai kompresorinės šaldymo sistemos komponentai. Šaldymo agentai kondicionavimo sistemoje nuolat keičia agregatines būsenas iš skystos į dujinę, iš dujinės į skystą. Keisdamas būseną freonas traukia karštį ir drėgmę, ir tai užtikrina sauso ir vėsaus oro cirkuliavimą. Yra daug freono rūšių, ir tinkamiausią reikėtų rinktis įvertinus poreikius ir šaldymo agentų charakteristikas. Šaldiklių arba šaldymo agentų ženklinimas visada prasideda raide R (nuo angliško žodžio „Refrigeration“). Toliau rašomi skaičiai pagal molekulės cheminę sudėtį ir sandarą.

Šaldymo sistemos anksčiau naudojo šaldymo agentą R22, bet jo naudojimas išsivysčiusiose valstybėse buvo sustabdytas dėl per didelio poveikio ozono sluoksniui. Iki 2030 metų R22 naudojimas besivystančiose valstybėse bus taip pat sustabdytas. R22 pakeitė R-410A, o vėliau atsirado ir freonas R32. R-410A ir R32 abu neardo ozono sluoksnio, bet R-410A turi pakankamai aukštą globalinio atšilimo potencialą (angl. global warming potential) palyginus su R32.

Freonas R32, taip pat žinomas kaip difluormetanas, priklauso HFC šaldymo agentų šeimai. Tai bespalvės, bekvapės, silpnai degios dujos, kurios nėra tirpios vandenyje. Freonas R32 yra plačiausiai naudojamas pramoniniame šaldyme ir oro kondicionavimo sistemoms namams ir biurams. Freonas 32 yra pakankamai naujas šaldymo agentas, kuris po truputį keičia kitus šaltnešius dėl savo efektyvumo ir mažesnio neigiamo poveikio gamtai.

Freono R32 pliusai ir minusai

Dėl mažesnio anglies pėdsako palyginus su kitais HFC šaldymo agentais, R32 freonas pasižymi ženkliai mažesniu neigiamu poveikiu aplinkai. Taip pat, lyginant su tokiais šaldymo agentais kaip R22 ir R-410A, freonas R32 turi trečdaliu mažesnį globalinio atšilimo potencialą. R22 globalinio atšilimo potencialas yra 1,810, o R-410A – 2,090. Tuo tarpu R32 freono globalinio atšilimo potencialas yra 675. Freono R32 populiarumas ženkliai padidėjo per paskutinius porą metų, nes gamintojai pradėjo ieškoti mažiau gamtai kenksmingų alternatyvų.

Freonas R32 yra vienas iš efektyviausių šaldymo agentų, kurie yra skirti naudoti žemoje temperatūroje. Jo virimo temperatūra yra -51°C. Palyginus su freonu R-410A, R32 sunaudoja beveik 78% mažiau šaltnešio. Veikimo požiūriu, R32 ir R-410A skiriasi labai mažai, todėl freonas R32 yra puikus pakaitalas R-410A kai norima sumažinti taršą aplinkai.

R32 Freonas efektyviai perduoda šilumą, todėl elektros energijos sąnaudos gali sumažėti iki 10%, ypač lyginant su R22 freonu. Taip pat, R32 yra vieno komponento dujos, todėl jas lengviau gaminti, pakartotinai panaudoti ir perdirbti. Freonas R32 netirpsta, todėl jį pagaminti pigu, o tvarkyti – lengviau. Freono R32 gaminimui naudojama žinoma technologija, tad išlaidos išlieka panašios. Ir nors freono R32 kaina šiek aukštesnė, jo naudojimas yra efektyvesnis ir pigesnis. Tačiau, kadangi R32 toksiškumo lygis palyginus su kitais freonais tokiais kaip R-410A yra šiek tiek didesnis, jo naudojimas reikalauja daugiau atsargumo.

Verta paminėti, kad R32 freonas yra silpnai degus, tačiau dėl mažo degimo greičio jį uždegti yra pakankamai sunku. Nors pradžioje R32 freono priskyrimas prie silpnai degių dujų kėlė susirūpinimą, dabar R32 freonas yra saugiai naudojamas milijonuose įrenginių.

Freono R32 pliusai ir minusai trumpai

R32 freonas turi ženkliai daugiau pliusų, nei minusų lyginant su kitais šaldymo agentais.

Pliusai

  • Ženkliai žemesnis globalinio atšilimo potencialas;
  • Turi didesnį efektyvumą;
  • Lengviau prieinamas ir įperkamas;
  • Gali sumažinti elektros sąnaudas iki 10%;
  • Lengviau gaminti, pakartotinai panaudoti ir perdirbti.

Minusai

  • Turi šiek tiek didesnį toksiškumo lygį.

Freonas R32 kaina ir kur įsigyti

Įsigykite Freono R32 ypač gera kaina. Susisiekite su mumis!